MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 5831253
nr 583 1253
1 par, 1800-tal, äldre lagningar
Utrop:
100 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 18 maj 2009
kl 18:42:40
550 kr
200 kr
300 kr
450 kr
650 kr
750 kr
850 kr
950 kr
1.100 kr